Skontaktuj się z nami:
+48 796 612 508

MENU

Pompy ciepła

Czym jest pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie działające na zasadzie "odwróconej lodówki". Pobiera ciepło z otoczenia i ogrzewa nim dom i ciepłą wodę użytkową. Pompa ciepła pobierając ciepło z powietrza lub gruntu jest wstanie pograć medium grzewcze do 65 stopni Celsjusza. Pompa ogrzeje twój dom nawet przy ujemnych temperaturach za oknem (do -25 stopni. poniżej praca pompy jest wspomagana grzałką). Dodatkowo pompa ciepła w sezonie letnim może schłodzić twój dom do komfortowych temperatur. Po za ogrzewaniem pompa ciepła może pełnić funkcje klimatyzatora w lato. 

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

  • Jest to najtańsza forma ogrzewania. Pompa ciepła w porównaniu z innym źródłami ciepła jest najtańsza w eksploatacji. W porównaniu z ogrzewaniem gazowym koszty ogrzewania spadają nawet o 50%. 
  • Szereg dotacji na zakup. Do zakupu pompy ciepła można uzyskać dotacje z programu „czyste powietrze” lub „agroenergia”. obniża to koszty inwestycji. Nawet do 27 000 zł dofinansowania na zakup pompy. 
  • Bezobsługowe źródło ciepła które zapewnia stałą temperaturę w domu. Pompa ciepła pracuje bezobsługowo. Nie musisz wynosić popiołu, martwić się o zakup paliwa do pieca. 
  • Długa żywotność. Pompy ciepła maja żywotność ponad 25 lat. 
  • Ekologia. Jest to ekologiczne źródło energii. wybierając pompę ciepła jako źródło ciepła dbasz o naszą planetę. 

Jesteś ciekaw możliwości jakie dają pompy ciepła. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatną wycenę i doradztwo. 

Szukasz informacji o dotacjach, cenach i możliwości instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła. Zostaw nam wiadomość. Oddzwonimy do Ciebie z poradą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt